Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fermentatiecontainer 30 L met deksel en kraan
12,92 €
12,92 EUR/st.
Wijngist Turbo Fruit 5-7 dagen
2,56 €
64,00 EUR/kg
Klarowin Duo Rapid - chitosan + kiezelzuur, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Roestvrijstalen container 161 L met deksel
230,73 €
230,73 EUR/st.
Roestvrijstalen container 60 l met deksel
138,05 €
138,05 EUR/st.
Roestvrijstalen container 94 L met deksel
206,34 €
206,34 EUR/st.
Boek "Het maken van distillaten van A tot Z" (in het Pools)
15,85 €
15,85 EUR/st.
Herstartgist - 22 g
1,88 €
85,45 EUR/kg
Set voor het aftappen van wijn en bier met terugslagklep
5,27 €
5,27 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn met handvat en klem
5,00 €
5,00 EUR/st.
Voedingsstof voor wijn met vitamine B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Voedingsstof voor wijn Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn met klem
4,73 €
4,73 EUR/st.
Gist + voedingsstof - rode wijnen
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/st.