Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Applicator voor vleessnaren basic
6,31 €
6,31 EUR/st.
Applicator voor vleeswaren netten - premium
13,17 €
13,17 EUR/st.
Applicator voor vleeswaren netten - premium versie - buis
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/st.
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Vleeswarensluiter + 60 clips
12,44 €
12,44 EUR/st.
Zwart vleeswaren net met afmetingen 18 cm x 5 m, met thermische weerstand tot 220°C
4,21 € 3,95 €
0,79 EUR/m
Vleessnaren grijs katoen (240°C) 75 m
2,92 €
0,04 EUR/m
Bacterieculturen voor gerijpte worsten, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Vleeswaren net met afmetingen 15 cm x 50 m, met thermische weerstand tot 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m
Vleeswaren net met etiket, afmetingen 15 cm x 4 m, met thermische weerstand van 125°C
4,76 €
1,19 EUR/m
Vleeswaren net met afmetingen 18 cm x 3 m, met thermische weerstand tot 220°C
4,70 € 3,95 €
1,32 EUR/m
Vleeswaren net met afmetingen 15 cm x 5 m, met thermische weerstand tot 220°C
3,07 € 2,46 €
0,49 EUR/m
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Pekelzout Pekel knoflook-kruiden voor hammenpers, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Pakking voor zuiger van verticale vulmachines 3, 5, 7 L
4,41 €
4,41 EUR/st.