Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Vleeswarensluiter + 60 clips
12,44 €
12,44 EUR/st.
Bacterieculturen voor gerijpte worsten, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Pekelzout Pekel knoflook-kruiden voor hammenpers, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Bacterieculturen voor gerijpt vlees, 2 g
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Vleessnaren van katoen wit (240°C) 55 m
4,22 €
0,08 EUR/m
Pakking voor 5 kg verticale vulmachine
4,41 €
4,41 EUR/st.
Pakking voor 4 kg verticale vulmachine
4,17 €
4,17 EUR/st.
Pakking voor 3 kg verticale vulmachine
3,88 €
3,88 EUR/st.
Pakking voor 2,5 kg verticale vulmachine
3,60 €
3,60 EUR/st.
Applicator voor braadnetten
14,39 €
14,39 EUR/st.
Glazen hamkoker - DUO-set, voor 2 x 450 g
15,12 €
15,12 EUR/st.
Set vultrechters van roestvrij staal voor verticale worstenvullers van Browin, 3, 5, 7 L, 4 st.
12,19 €
3,05 EUR/st.
Reserve trechters voor verticale vulmachine Browin van 5 kg, 6 stuks
6,73 €
1,12 EUR/st.