Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Zuurgraadmeter - meting van zuurgraad in wijn, sappen
7,68 €
7,68 EUR/st.
Pers - zeef voor conserven, fermentatie en azijn - voor potten fi 82-66
0,44 €
0,44 EUR/st.
Filterzak voor raamwerkpers 12 l 60g/cm2
7,61 €
7,61 EUR/st.
Framepers voor fruit – met metalen mand, voor 10L
147,56 €
147,56 EUR/st.
Framepers voor fruit - met houten mand, voor 10L
127,80 €
127,80 EUR/st.
Framepers voor fruit - roestvrij staal, 1,2 l
78,54 €
78,54 EUR/st.
Filterzak voor wijn, likeuren - conisch, 3 L
6,39 €
6,39 EUR/st.
Roestvrijstalen sappenstomer met stoominzet 5 L
36,58 €
36,58 EUR/st.
Filterzak voor most - Conisch - 12 L
9,22 €
9,22 EUR/st.
Filterzak voor most - Conisch - 7 L
Set van 6 essences - FRUIT 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Aromatic Bayanus Multicomplex startpakket voor wijn, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Redukwas® Active voor mosten - zuurteregelaar, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 30 stuks
29,75 €
0,99 EUR/st.
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 15 stuks
15,12 €
1,01 EUR/st.