Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Mijn hobby: het maken van zelfgemaakte wijn - Engelse versie
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van huisgemaakte wijn - Russische versie
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/st.
Onbreekbare hydrometer voor mede met maatcilinder, meetbereik 10-50°Blg
3,95 €
3,95 EUR/st.
Mijn hobby: huiswijn maken - boek
5,17 €
5,17 EUR/st.
Franse eikenblokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Kers, 20g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Pruim, 20 g
Getrocknete hefe für honigweine Enovini Honig 10g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Dame 5L met kurk, horizontale buis en dop
6,41 €
6,41 EUR/st.
Wijnballon 5L in plastic mand
10,61 €
10,61 EUR/st.
Wijnballon 34 L met brede hals in plastic mand
46,82 € 46,34 €
46,34 EUR/st.
Wijnballon 25 L met brede hals in plastic mand
43,16 € 39,27 €
39,27 EUR/st.
Wijnballon 20 L met brede hals in plastic mand
35,85 € 33,41 €
33,41 EUR/st.
Wijnballon 15 L met brede hals in plastic mand
31,46 € 28,78 €
28,78 EUR/st.
Wijnballon 10 L met brede hals in plastic mand
24,87 € 23,41 €
23,41 EUR/st.
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg