Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Applicator voor braadnetten
14,39 €
14,39 EUR/st.
Sonde voor keukenthermometer (185800, 185909)
6,92 €
6,92 EUR/st.
Set vuurplaats fi 58 cm en pook-handgreep voor ketel of deksel van gietijzeren pot
29,75 €
29,75 EUR/st.
Rookhoutsnippers voor roken/grillen 70% elzenhout + 30% beukenhout, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Vloeibare rookaroma voor 3 kg, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Thermometer voor grill en BBQ, van 50 tot +500°C, bimetalen, 5,3cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/st.
Applicator voor vleeswaren netten - premium versie - buis
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/st.
Pekla subtiel kruidig voor ham, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
45,16 EUR/l
Duo Grill Klassiek voor vis en groenten - 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Aromatic Bayanus Multicomplex startpakket voor wijn, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Pekelzout met kruiden "Pekla" - 70 g
17,00 EUR/kg
Witte katoenen slagerstouw (240°C) 55 m
2,92 €
0,05 EUR/m