Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Multimeter voor meting van suikerconcentratie en potentieel alcoholgehalte
6,04 €
6,04 EUR/st.
Capillaire wijnmeter voor het meten van alcoholgehalte
3,41 €
3,41 EUR/st.
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
44,40 EUR/kg
Zelfklevende etiketten 60 x 90 mm voor flessen, likeur, alcohol, wodka - 20 stuks
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/st.
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Whisky Apple-essence - 40 ml voor 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Essence met espressosmaak, voor 4 L, 40 ml
3,68 EUR/st.
Bourbon-essence voor 4 L, 40 ml
Essence Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, voor 4 L
Essence met eikenhoutsmaak, met natuurlijk aroma en extract - 40 ml voor 4 L
Essence met Kersensmaak voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Chocolade-essence voor 4 L - 40 ml
Zelfklevende etiketten 60x90 mm voor flessen, wodka, zwart, 20 stuks