Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Wijnmakersgist Bourgogne, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Onbreekbare ballon 25 L met handvat en kraantje
21,22 €
21,22 EUR/st.
Ballon 15 L met handvat en kraantje
18,29 €
18,29 EUR/st.
Ballon 10 L met handvat en kraantje
16,58 €
16,58 EUR/st.
Maatcilinder van kunststof voor metingen met vloeistofmeters, 25 cm
1,10 €
1,10 EUR/st.
Wijngist Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Filterzak voor wijn, likeuren - conisch, 3 L
6,39 €
6,39 EUR/st.
Twee-armige metalen kurkapparaat "Basic"
22,44 €
22,44 EUR/st.
Voedingsstof voor wijnmakersgist, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Hefenährsalze 10g
0,95 EUR/st.
Voedingsstof voor wijngist, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Wijnset 4 SEIZOENEN - Framboos
5,49 €
52,29 EUR/kg
Wijnset 4 SEIZOENEN – Cranberry
Likeuressence met druivensmaak, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Plastic trechter fi 30cm
7,41 €
7,41 EUR/st.