Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Roestvrijstalen sappenstomer met stoominzet 5 L
36,58 €
36,58 EUR/st.
Slang voor sappenstomer
1,95 €
1,95 EUR/st.
Zuurgraadmeter - meting van zuurgraad in wijn, sappen
7,68 €
7,68 EUR/st.
Tafel Fles 1 L met dop fi28 - 4 stuks
5,27 €
1,32 EUR/st.
Klarowin 2 - klaringsmiddel
1,10 €
157,14 EUR/kg
Framepers voor fruit – met metalen mand, voor 10L
147,56 €
147,56 EUR/st.
Framepers voor fruit - met houten mand, voor 10L
127,80 €
127,80 EUR/st.
Klarowin - klaringsmiddel 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Klarowin - klaringsmiddel 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
TO fles voor sap 330 ml met dop fi 43 - 6 stuks
3,92 €
0,65 EUR/st.
Fles 500 ml Slank, met zwarte dop, voor wodka, 6 stuks
4,61 €
0,77 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka, met zwarte schroefdop, 6 stuks.
4,07 €
0,68 EUR/st.
Fles 500 ml voor wodka - 8 stuks
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/st.
Kaliumdisulfiet, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Kapiteinsfles 500 ml met schroefdop, 1 stuk
1,43 € 1,27 €
1,27 EUR/st.