Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Roestvrijstalen sappenstomer met stoominzet 5 L
36,58 €
36,58 EUR/st.
Fles TO voor sap 750ml met dop fi43 - 6st.
5,60 € 5,34 €
0,89 EUR/st.
TO fles voor sap 330 ml met dop fi 43 - 6 stuks
3,92 €
0,65 EUR/st.
Slang voor sappenstomer
1,95 €
1,95 EUR/st.
Basispakket - most, sap
10,97 €
10,97 EUR/st.
Zuurgraadmeter - meting van zuurgraad in wijn, sappen
7,68 €
7,68 EUR/st.
Tafel Fles 1 L met dop fi28 - 4 stuks
5,27 €
1,32 EUR/st.
Pecto-enzym
195,00 EUR/l
Klarowin 2 - klaringsmiddel
1,10 €
157,14 EUR/kg
Framepers voor fruit – met metalen mand, voor 10L
147,56 €
147,56 EUR/st.
Framepers voor fruit - met houten mand, voor 10L
127,80 €
127,80 EUR/st.
Klarowin - klaringsmiddel 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Oventhermometer (50°C tot +300°C) Ø6,1cm
4,95 €
4,95 EUR/st.
Klarowin - klaringsmiddel 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Framepers voor fruit - roestvrij staal, 1,2 l
78,54 €
78,54 EUR/st.