Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Houten rookoven 100 cm, met vuurhaard
292,68 €
292,68 EUR/st.
Houten rookkast 60 cm, met vuurhaard
219,02 € 199,02 €
199,02 EUR/st.
Rooksnippers voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, kl. 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, pruimenhout, 450 g, klasse 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, 50% appel + 50% beuk, 450 g, klasse 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rookhoutsnippers van els en beuk, 15 kg, middelgroot KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Rookhoutsnippers van kersenhout, 5 kg, middelgroot KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Rookhoutsnippers van els en beuk, 5 kg, middelgroot KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, Appel - 450 g, klasse 2
Rookhoutsnippers voor roken/barbecueën, kersen, 450 g, klasse 10
Rooksnippers voor roken en grillen, beuk, 450 g, klasse 2
Rooksnippers voor roken/grillen, elzenhout, 450 g, klasse 8
Rookhout snippers voor roken/grillen, beuken, 450 g, kl. 8
Eiken rooksnippers voor roken/grillen, 450 g, kl. 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen 70% elzenhout + 30% beukenhout, 450 g, kl. 8