Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Thermometer voor rokerij en BBQ (0°C tot +250°C) 6,0cm
6,49 €
6,49 EUR/st.
Elektrische rokerij - draagbaar
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/st.
Vloeibare rook – kersenhout, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Vloeibare rook – kersenhout, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Oventhermometer (50°C tot +300°C) Ø6,1cm
5,10 €
5,10 EUR/st.
Pekelzout - Pekla voor gewone worst
1,19 €
18,31 EUR/kg
Bacterieculturen voor gerijpte worsten, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Keukenthermometer (0°C tot +300°C) 17,5cm
4,66 €
4,66 EUR/st.
Ronde Romeinse pot 4L
31,70 €
31,70 EUR/st.
27,56 €
27,56 EUR/st.
Ronde Romeinse pot 4 L
22,44 €
22,44 EUR/st.
Ronde pizzasteen, gemaakt van cordieriet, diameter 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/st.
Ronde kaasvorm Ø15 x 7cm voor 1200 g
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Ronde kaasvorm Ø 10 x 9,5 cm voor 300 g
4,38 € 3,95 €
Ronde kaasvorm Ø 13 x 7 cm voor 800 g
4,72 € 3,34 €
3,34 EUR/st.