Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 EUR/st.
Set van 6 essences - FRUIT 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Amerikaanse eiken vlokken, zwaar geroosterd, van bourbonvaten, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Boek "Het maken van distillaten van A tot Z" (in het Pools)
15,85 €
15,85 EUR/st.
Set van 6 essences - cocktail 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Likeuressence met druivensmaak, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Essence met mango & passievrucht smaak voor 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Wijngist Turbo Fruit 5-7 dagen 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Essence met kokossmaak voor 2 L - 40 ml
Bourbon-essence voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Essence met Kersensmaak voor 4 L - 40 ml
Essence met mango & passievrucht smaak voor 2 L - 40ml