Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Alcoholmeter met thermometer
6,04 €
6,04 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 30 L - 1 voorzetvat
172,20 €
172,20 EUR/st.
Modulaire distilleerder Convex 30 L - Torpedo, 'Koude Vingers'
270,73 €
270,73 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 18 L - 2 afscheiders
159,76 €
159,76 EUR/st.
Klassieke Convex Distilleerder 18 L - 1 opvangbak
147,56 € 127,80 €
127,80 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 30L- 2 afscheiders
209,02 €
209,02 EUR/st.
Professioneel pakket - wijn
51,70 € 48,78 €
48,78 EUR/st.
Professioneel pakket - most
32,92 € 31,70 €
31,70 EUR/st.
Turbo Gist X-Pack 1,8 kg - professioneel, voor grote brouwsels
24,63 €
13,68 EUR/kg
Roestvrije prismatische veertjes - 1 L
31,70 €
31,70 EUR/l
Koperen prismatische spiralen 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Roestvrije prismatische veertjes - 0,5 L
16,58 €
33,16 EUR/l
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Vloeibare rookaroma voor 3 kg, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Distilleerthermometer hawkSTILL Wi-Fi met functie voor het in- en uitschakelen van het verwarmingselement
112,68 €
112,68 EUR/st.