Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Roestvrije prismatische veertjes - 1 L
31,70 €
31,70 EUR/l
Roestvrije prismatische veertjes - 0,5 L
16,58 €
33,16 EUR/l
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 18L- MUNIN
209,02 €
209,02 EUR/st.
Modulaire distilleerder Convex 18 L Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/st.
Modulaire distilleerder 30 L Freja - elektrisch
234,15 €
234,15 EUR/st.
Modulaire distilleerder voor aromatisering van distillaten 30 L - zonder verwarmingselement
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 60L-ELEKTR. PERUN
390,00 €
390,00 EUR/st.
Koperen prismatische spiralen 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Roestvrijstalen prismatische steunen - 2 stuks.
3,95 €
1,98 EUR/st.
Capillaire wijnmeter voor het meten van alcoholgehalte
3,41 €
3,41 EUR/st.
Modulaire distilleerder Convex 30 L elektrisch - Aabratek
Distilleerdermodule - connector - fi 48,3 mm lang 500 mm
41,95 €
41,95 EUR/st.
Module voor distilleerapparaat voor het aromatiseren van distillaat
37,31 €
37,31 EUR/st.
Distilleerdermodule - connector - fi 48,3 mm lang 250 mm
29,75 €
29,75 EUR/st.
Roestvrijstalen schuursponsjes - 12 stuks
6,39 €
0,53 EUR/st.