Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Set vuurplaats fi 58 cm en pook-handgreep voor ketel of deksel van gietijzeren pot
29,75 €
29,75 EUR/st.
Rookhoutsnippers van els en beuk, 5 kg, middelgroot KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Witte katoenen slagerstouw (240°C) 55 m
2,92 €
0,05 EUR/m
Pekelzout met kruiden "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Hangende gietijzeren ketel met pan
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/st.
Enovini® wijngist
1,22 €
174,29 EUR/kg
Slagerstouw wit-rood katoen (240°C) 55 m
Applicator voor braadnetten
14,39 €
14,39 EUR/st.
Vleessnaren van katoen wit (240°C) 55 m
4,22 €
0,08 EUR/m
Thermometer voor grill en BBQ, van 50 tot +500°C, bimetalen, 5,3cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/st.
Sonde voor keukenthermometer (185800, 185909)
6,92 €
6,92 EUR/st.
Vloeibare rook – kersenhout, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Set met vloeibare rookaroma’s, 6 stuks à 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Vloeibare rook – jeneverbes, 250 ml
Keukenthermometer (20°C tot +300°C) 12,5cm
4,39 €
4,39 EUR/st.