Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Elektrische muizenverjager
6,04 € 4,85 €
4,85 EUR/st.
Set van 6 smaakessences - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Moduulset met Wi‑Fi-controller – dragON IQ 2,7 kW, voor tuinrookovens
369,02 €
369,02 EUR/st.
Module set met digitale thermostaat - dragON 2,7 kW, voor tuinrookovens
251,22 €
251,22 EUR/st.
Whisky Fire-essence voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Bourbon-essence voor 4 L, 40 ml
Voedingsstof voor wijn met vitamine B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
VSYPTO met perensmaak, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
UVA insectendodende lamp 40 W, zilver
46,82 € 40,97 €
40,97 EUR/st.
Rookkast dragON PLYWOOD NATURE – frameloos, modulair, met Wi‑Fi-controller, 320L
1 212,20 €
1212,20 EUR/st.
Rookoven dragON PLYWOOD NATURE – frameloos, modulair, met digitale controller, 320L
1 035,37 €
1035,37 EUR/st.
UVA insectendodende lamp 20 W, zwart
34,38 € 30,49 €
30,49 EUR/st.
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Decoratieve fles ICONA 500 ml, met paddenstoelkurk, 1 stuk
1,73 €
1,73 EUR/st.
Pekelzout Pekel knoflook-kruiden voor hammenpers, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg