Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Turbo gist X-Pure 21,3%, 100L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Turbo-gist X-Pure 21,3% 48 uur, 25 L
3,22 €
23,85 EUR/kg
Herstartgist - 22 g
1,88 €
85,45 EUR/kg
Distilleergist Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Distilleergist Turbo reVOLTa 48u
2,32 €
17,19 EUR/kg
Turbo Gist X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Rookkamer van lariks, 200 L, met roestvrijstalen onderstel
555,37 €
555,37 EUR/st.
Rookkamer van gecertificeerd multiplex, 200 L, met roestvrijstalen onderstel
493,17 €
493,17 EUR/st.
Houtgestookte rookkamer – van vurenhout, 200 L, met rvs-onderstel
471,46 €
471,46 EUR/st.
Rookkamer van Scandinavisch vurenhout, 200 L, met roestvrijstalen onderstel
454,39 €
454,39 EUR/st.
Rookkamer van sparrenhout, 115 L, met RVS onderstel
383,90 €
383,90 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 8 m x 14m
9,14 €
9,14 EUR/st.
Redukwas® Active voor mosten - zuurteregelaar, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Net voor vogelbescherming, groen, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 6 m x 6 m
3,88 €
3,88 EUR/st.