Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Minerale steenkool actieve kool 0,46 kg
4,22 €
9,17 EUR/kg
Kokos actieve kool 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Actieve steenkool mineraal 0,86 kg
7,05 €
8,20 EUR/kg
Actieve kokosnootkool voor planten 0,9 L
4,85 €
4,85 EUR/st.
Redukwas® Active voor mosten - zuurteregelaar, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Turbo Cold Gist 120 g
3,68 €
30,67 EUR/kg
Distilleergist Turbo Koji, 50 g (zonder maischen!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Rogge zuurdesem met gist en mout - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Getrocknete hefe für honigweine Enovini Honig 10g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Wijnmakerijgist Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Display voor de hawkSTILL Wi-Fi distillatiethermometer
42,44 €
42,44 EUR/st.
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes – Multitropic, 126g
3,95 €
3,95 EUR/st.
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Mandarijn, 126g
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg