Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
DragON kit voor rookovens - elektrische modules met digitale controller en JET 2 LONG rookgenerator
319,51 €
319,51 EUR/st.
Sonde voor keukenthermometer (185800, 185909)
6,92 €
6,92 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 100g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Gedroogde bakkersgist, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 500g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Gedroogde bakkersgist, 250g
3,41 €
3,41 EUR/st.
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinade voor spek - kruiden- en specerijenmix, 35 g
Thermometer voor grill en BBQ, van 50 tot +500°C, bimetalen, 5,3cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/st.
Applicator voor vleeswaren netten - premium
13,17 €
13,17 EUR/st.
Applicator voor vleeswaren netten - premium versie - buis
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/st.
DragON kit voor rookovens - elektrische modules met digitale controller en rookgenerator JET 1 LONG
300,00 €
300,00 EUR/st.
Duo Grill Klassiek voor vis en groenten - 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Geschikt voor ham - kruiden- en specerijenmix
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Recept van Oma Leokadia Voor Pekelen, 35 g
47,43 EUR/kg