Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Duo Grill voor vlees, 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Siliconen zuiger fi14,2 cm voor 5 kg vulmachines
6,73 €
6,73 EUR/st.
Siliconen zuiger fi11,5 cm voor 3 kg vulmachines
5,29 €
5,29 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, 45° afgeschuind, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
2,78 €
0,56 EUR/st.
Gietijzeren jachtketel met geëmailleerd interieur, 8 L
59,02 €
59,02 EUR/st.
Applicator voor vleeswaren netten - premium
13,17 €
13,17 EUR/st.
Coopers concentraat voor het brouwen van Ginger Beer, 0,5 kg
Collageen worstdarm Ø 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Collageen-worstdarm Ø 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Balkonrookkast met verstelbare inhoud
70,49 €
70,49 EUR/st.
Balkonrookoven met thermometer
34,14 €
34,14 EUR/st.
Pectine voor jam - citrus amide voor geleren, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Bacterieculturen voor yoghurt
4,92 €
4,92 EUR/st.
Bacterieculturen voor gouda kaas