Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Turbo gist X-Pure 21,3%, 100L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Turbo Gist X-Pack 1,8 kg - professioneel, voor grote brouwsels
24,63 €
13,68 EUR/kg
Turbo-gist X-Pure 21,3% 48 uur, 25 L
3,22 €
23,85 EUR/kg
Turbo Gist X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Turbo X-Harmony Gist 18%, 100 L, 360g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Turbo X-Harmony Gist 18%, 25 L, 138 g
23,33 EUR/kg
Distilleergist Turbo Grom 5-7 dagen 100L
18,56 EUR/kg
Wijngist Bourgogne zonder vermenigvuldiging, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Distilleergist Turbo Grom 48h
3,34 €
22,27 EUR/kg
Modulaire distilleerder 30 L Freja - elektrisch
234,15 €
234,15 EUR/st.
Redukwas® Plus - zuurteregelaar, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Wijnmakersgist Bourgogne, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Modulaire distilleerder Convex 30 L elektrisch - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/st.
Brouwersthermometer (0°C tot +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/st.
Onbreekbare honingmeter met proefbuis, meetbereik 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/st.