Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Turbo-gist X-Pure 21,3% 48 uur, 25 L
3,22 €
23,85 EUR/kg
Bayanus-gist + voedingsstof - Universeel - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/st.
Turbo gist X-Pure 21,3%, 100L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Turbo Gist X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Distilleergist Turbo Torpedo 5-7 dagen 21% 100g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Distilleergist Turbo Torpedo 72u 21% - 120 g
26,83 EUR/kg
Distilleergist Turbo Grom 48u 100L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Distilleergist Turbo Carbo
2,95 €
18,44 EUR/kg
Modulaire distilleerder Convex 30 L elektrisch - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/st.
Coopers concentraat voor het brouwen van Ginger Beer, 0,5 kg
13,17 €
Onbreekbare honingmeter met proefbuis, meetbereik 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Onbreekbare hydrometer voor mede met maatcilinder, meetbereik 10-50°Blg
3,95 €
ViniTurbo - gist voor snelle fermentatie, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Gist + voedingsstof - rode wijnen
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/st.
Gedroogde gist voor Italiaanse pizza - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg