Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Highcastle Whisky-essence voor 2 L - 40 ml
85,25 EUR/l
Whisky Orange-essence voor 4 L - 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Tennessee whiskey-essence voor 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Smaakessence Tennessee whiskey voor 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Essence met Whiskey Honey-smaak voor 4 L - 40 ml
Whisky Apple-essence - 40 ml voor 4 L
Essence met Wild Cherry Whiskey-smaak 40 ml
Eiken rooksnippers voor roken/grillen, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Zwaar geroosterde kaneel eiken vlokken 50 g
3,04 €
3,04 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.
Amerikaanse eiken vlokken, zwaar geroosterd, van bourbonvaten, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Vloeibare rookaroma – eiken, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l