Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Gedroogde bakkersgist, 100g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Siliconen bakmat
5,26 € 4,97 €
4,97 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 250g
3,41 €
3,41 EUR/st.
Siliconen mat – deegplank met opdruk: sjablonen en culinaire rekenmachine
5,80 € 5,34 €
5,34 EUR/st.
Brandaxa-essence met de smaak van Griekse brandy, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Essentie met de smaak van Bittere Oude Poolse voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Turbo Gist X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Frambozenessence met natuurlijk aroma voor 4 L - 40 ml
Distilleerder module - kijker - fi 48,3mm lengte 100mm
39,51 €
39,51 EUR/st.
Essentie met rum smaak voor 4 L - 40 ml
Elektrische rookoven dragON E101 met rookgenerator, 70 L
450,00 €
450,00 EUR/st.
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Smaakessence Tennessee whiskey voor 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l