Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Aromatic Bayanus Multicomplex startpakket voor wijn, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Voedingsstof voor wijngist, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Vinistart, 34 g
1,88 €
55,29 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
94,00 EUR/kg
Voedingsstof voor wijn Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Rookoven 200 L dragON Larch E21 - van lariks, met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
707,32 €
707,32 EUR/st.
Houten rookoven 100 cm, met vuurhaard
292,68 €
292,68 EUR/st.
Yoghurt- en kaasbereider met thermostaat 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/st.
Kiemgroentetoren Groene Kuif met radijszaad
3,49 €
3,49 EUR/st.
Yoghurtmaker met thermostaat, 7 potten, 1,3 L
29,75 €
29,75 EUR/st.
Meerlagige kiemtoren Niezłe Ziółko met radijszaad
9,44 €
9,44 EUR/st.
Houten rookkast 60 cm, met vuurhaard
219,02 € 199,02 €
199,02 EUR/st.
Set yoghurtmaker en potjes voor kinderen
36,34 €
36,34 EUR/st.
Brewkit Coopers Draught
18,53 €
10,90 EUR/kg
Brewkit Coopers Dark Ale
18,53 € 17,56 €
10,33 EUR/kg