Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Dame 5L met kurk, horizontale buis en dop
6,41 €
6,41 EUR/st.
Pirosiarczyn Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Meting van het L-appelzuurgehalte
7,31 €
7,31 EUR/st.
Meting van het citroenzuurgehalte
Pinnen, ankers voor het bevestigen van trampoline, 4 stuks
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/st.
Vleesprikker met beveiliging
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/st.
Meten van alcoholgehalte
Meting van glucose- en fructosegehalte
Meting van wijnsteenzuurgehalte
Meting van schijnbaar extract
2,92 €
2,92 EUR/st.
Meting van de pH-waarde
Decoratieve vogelafschrikkende strips met spikes, wit - van kunststof, 6 stuks
10,24 €
1,71 EUR/st.
Meting van totale zuurgraad
Meting van totale SO2-gehalte
Thermometer voor grill en BBQ, van 50 tot +500°C, bimetalen, 5,3cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/st.