Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Voedingsstof voor wijngist, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Brewkit Coopers Australian Pale Ale
20,24 €
11,91 EUR/kg
Brewkit Coopers Real Ale
18,53 € 14,99 €
8,82 EUR/kg
Boek "Het maken van distillaten van A tot Z" (in het Pools)
15,85 €
15,85 EUR/st.
Hefenährsalze 10g
0,95 €
0,95 EUR/st.
Voedingsstof voor wijnmakersgist, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Ciderkit 20 L
32,19 €
32,19 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 250g
3,41 €
3,41 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 100g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Kaasmat, 25x25 cm
3,58 € 2,78 €
2,78 EUR/st.
Elektrische rookoven dragON met verrijdbaar onderstel
649,76 €
649,76 EUR/st.
Set met watermantel - hamkoker 1,5 kg + pan
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/st.
Hamkoker Set - Familiefeest, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/st.
Hamkoker - Gezinsformaat 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/st.