Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Wijnballon 20 L met brede hals in plastic mand
35,85 € 33,41 €
33,41 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 20 L
18,04 € 17,56 €
17,56 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met draagriemen, 20 L
20,00 €
20,00 EUR/st.
Wijngist Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Bordeaux wijngist, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Universele wijngist, 20 ml
Wijnmakersgist Bourgogne, 20 ml
Wijngist Malaga, 20 ml
Tokay wijngist, 20 ml
Dame Jeug 3 L, met metalen schroefdop fi 43 mm en handvat
5,83 €
5,83 EUR/st.
Kurk / kap voor ballonnen met smalle hals fi57mm
0,95 EUR/st.
Gist + voedingsstof - rode wijnen
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/st.
Fermentatiegeurverwijderaar + stille fermentatiepijp + actieve kokosnootkool 200 g
5,80 €
5,80 EUR/st.
Fermentatiegeurverwijderaar met Maxi-pijp en koolstof
5,27 €
5,27 EUR/st.