Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Bacterieculturen voor gerijpt vlees, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Pekelzout 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Bacterieculturen voor gouda kaas
4,92 €
4,92 EUR/st.
Bacterieculturen voor yoghurt
Marter- en knaagdierverjager voor auto's en binnenruimtes (ultrasoon + LED)
19,27 €
19,27 EUR/st.
Bacterieculturen voor kwark
Vervangende pakkingen voor vacuümsealer 320624
3,31 €
1,66 EUR/st.
Onbreekbare, multifunctionele pot voor inmaken + tang, 5L
5,00 €
5,00 EUR/st.
Bacterieculturen voor Griekse kaas
Onbreekbare pot voor inmaken, 3 L
4,97 € 4,80 €
4,80 EUR/st.
Vervangende pakkingen voor sealers 320620 en 320623
Weerstation van het merk Soens – elektronisch, met draadloze buitensensor
20,48 €
20,48 EUR/st.
Elektronische thermometer van het merk Soens – met sonde, wit
10,24 €
10,24 EUR/st.