Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Ijs- en sorbetmachine
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/st.
Boek "Het maken van distillaten van A tot Z" (in het Pools)
15,85 €
15,85 EUR/st.
Pinnen, ankers voor het bevestigen van trampoline, 4 stuks
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/st.
Distilleerthermometer hawkSTILL Wi-Fi met functie voor het in- en uitschakelen van het verwarmingselement
112,68 €
112,68 EUR/st.
Reserve trechters voor verticale vulmachine Browin van 5 kg, 6 stuks
6,73 €
1,12 EUR/st.
Afdichtring voor deksel van Browin snelkookpanzet 4 en 6 L (nr 340209)
5,85 €
5,85 EUR/st.
Set vuurplaats fi 58 cm en pook-handgreep voor ketel of deksel van gietijzeren pot
29,75 €
29,75 EUR/st.
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, Appel - 450 g, klasse 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/barbecueën, kersen, 450 g, klasse 10
Rooksnippers voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, kl. 2
Rooksnippers voor roken/grillen, appel, 450 g, klasse 8
Rookhout snippers voor roken/grillen, beuken, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, 50% appel + 50% beuk, 450 g, klasse 8
Rookhoutsnippers voor roken/grillen 70% elzenhout + 30% beukenhout, 450 g, kl. 8
Rooksnippers voor roken/grillen, 50% eikenhout + 50% elzenhout, 450 g, klasse 8