Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Patronen voor bruiswatermaker SodaJoy, Kayser 10 stuks.
6,39 €
6,39 EUR/st.
Capillaire wijnmeter voor het meten van alcoholgehalte
3,41 €
3,41 EUR/st.
Pinnen, ankers voor het bevestigen van trampoline, 4 stuks
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/st.
Preciezieborstel voor het reinigen van huishoudelijke apparaten en meer
0,83 €
0,83 EUR/st.
Distilleerthermometer hawkSTILL Wi-Fi met functie voor het in- en uitschakelen van het verwarmingselement
112,68 €
112,68 EUR/st.
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, Appel - 450 g, klasse 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, pruimenhout, 450 g, klasse 8
Rookhoutsnippers voor roken/barbecueën, kersen, 450 g, klasse 10
Rooksnippers voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, kl. 2
Rookchips voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, klasse 8
Rooksnippers voor roken/grillen, appel, 450 g, klasse 8
Rookhout snippers voor roken/grillen, beuken, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, 50% appel + 50% beuk, 450 g, klasse 8
Beuken rooksnippers voor roken en grillen, 450 g, klasse 10
2,34 EUR/st.
Eiken rooksnippers voor roken/grillen, 450 g, kl. 8