Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Essence met eikenhoutsmaak, met natuurlijk aroma en extract - 40 ml voor 4 L
3,41 €
3,41 EUR/st.
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.
Gold Essence met Jamaica Rum smaak voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
44,40 EUR/kg
Vanille eiken vlokken, sterk geroosterd, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Basispakket - wijn
26,83 €
26,83 EUR/st.
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.
Brandaxa-essence met de smaak van Griekse brandy, 40 ml
Natuurlijke eiken vlokken (ongebrand), 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20 g
Professioneel pakket - wijn
51,70 € 48,78 €
48,78 EUR/st.
Zwaar geroosterde kaneel eiken vlokken 50 g
3,04 €
3,04 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn
1,71 EUR/m
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn met handvat en klem
5,00 €
5,00 EUR/st.