Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Mijn hobby: huiswijn maken - boek
5,17 €
5,17 EUR/st.
Bayanus gist + voedingsstof - witte en rosé wijnen
1,76 €
1,76 EUR/st.
Gist + voedingsstof - rode wijnen
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/st.
Capillaire wijnmeter voor het meten van alcoholgehalte
3,41 €
3,41 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 10 stuks
2,80 € 2,51 €
0,25 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 100 stuks
19,75 € 18,29 €
0,18 EUR/st.
Aromatic Bayanus Multicomplex startpakket voor wijn, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Kapiteinsfles 500 ml met schroefdop - 6 stuks
6,97 € 6,49 €
1,08 EUR/st.
Redukwas® Active voor mosten - zuurteregelaar, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
6-kamer gistingsbuisje v2
1,75 € 1,39 €
1,39 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met draagriemen, 25 L
21,22 €
21,22 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met draagriemen, 20 L
20,00 €
20,00 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met draagriemen, 15 L
18,04 €
18,04 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met draagriemen, 10 L
15,60 €
15,60 EUR/st.
Wijnset 15 L met glazen ballon
49,27 €
49,27 EUR/st.