Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Huisgemaakte kruidenmix voor kabanosy, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Bacterieculturen voor gerijpte worsten, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Set vultrechters van roestvrij staal voor verticale worstenvullers van Browin, 3, 5, 7 L, 4 st.
12,19 €
3,05 EUR/st.
Reserve-vultuiten voor Browin-worstvullers, 4 stuks
5,00 €
1,25 EUR/st.
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Siliconen zuiger voor verticale worstenvuller van 2,5 kg
6,90 €
6,90 EUR/st.
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Pekelzout Pekel voor Kraków-worst - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Horizontale worstenvuller 4 kg
62,92 € 60,97 €
60,97 EUR/st.
Horizontale worstenvuller 3 kg
45,60 € 40,97 €
40,97 EUR/st.
Verticale worstenvuller 4 kg
70,24 € 65,36 €
65,36 EUR/st.
Horizontale worstenvuller 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/st.
Horizontale worstenvuller 2,5 kg met siliconen plunjer
33,16 € 29,75 €
29,75 EUR/st.