Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pinnen, ankers voor het bevestigen van trampoline, 4 stuks
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/st.
Kaliumdisulfiet 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Kaliumdisulfiet 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Kaliumdisulfiet, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Plastic roerstaaf 48 cm
3,41 €
3,41 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn
1,71 EUR/m
Set voor het aftappen van wijn met handvat en klem
5,00 €
5,00 EUR/st.
Calciumchloride voor kaas - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Bierfles 0,5 L - verpakking van 8 stuks
3,60 € 3,41 €
0,43 EUR/st.
Filterzak voor likeuren
6,66 €
6,66 EUR/st.
Hartvormige kaasvorm voor 100 g
0,56 €
0,56 EUR/st.
Filterzak voor likeuren met versterkte bodem
15,12 €
15,12 EUR/st.
Set van 6 smaakessences - WHISK(E)Y 6x40 ml
63,00 EUR/l
Calciumchloride in vloeibare vorm, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Handmatige kurkapparaat
3,66 €
3,66 EUR/st.