Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
MicroBrouwerij "1"
73,90 €
73,90 EUR/st.
Verticale worstenvuller 3 kg
60,23 € 56,83 €
56,83 EUR/st.
Hamkoker - Słuszny Kęs 1,5 kg
19,26 € 18,53 €
18,53 EUR/st.
Wit slagersnet met afmetingen 12,5 cm x 50 m, met hittebestendigheid tot 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m
Zwart vleeswaren net met afmetingen 18 cm x 5 m, met thermische weerstand tot 220°C
4,21 € 3,95 €
0,79 EUR/m
Wit slagersnet met afmetingen 12,5 cm x 5 m, met hittebestendigheid tot 220°C
2,97 € 2,63 €
0,53 EUR/m
Rogge zuurdesem met gist en mout - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Tarwe zuurdesemstarter met gist - 23 g
Onbreekbare ballon 25 L met handvat en kraantje
21,22 €
21,22 EUR/st.
Dama 5 L met schroefdop, kurk en waterslot – 4 stuks
20,97 €
5,24 EUR/st.
Ballon 15 L met handvat en kraantje
18,29 €
18,29 EUR/st.
Ballon 10 L met handvat en kraantje
16,58 €
16,58 EUR/st.
Mijn hobby: Zelf kaas maken - boek (in het Pools)
7,68 €
7,68 EUR/st.
Microbiologisch stremsel voor kaas strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes – Multitropic, 126g
3,95 €
3,95 EUR/st.