Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Microbiologisch stremsel voor kaas in vloeibare vorm 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Stremsel voor kazen 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Microbiologisch stremsel voor kaas strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Natuurlijke vloeibare stremsel voor kaas 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Vierkante kaasmakerijvorm 11 x 11 x 8,5 cm voor 500 g
3,68 €
3,68 EUR/st.
Kaasmakerij was, 150 g
3,41 €
22,73 EUR/kg
Kaasmakersset
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/st.
Kaasmakerset - jonge kaasmaker
Ronde kaasvorm Ø15 x 7cm voor 1200 g
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Kaasmakerijvorm voor koryciński kaas Ø 21/11 x 8,5 cm voor 2 kg
6,04 € 3,95 €
Ronde kaasvorm Ø 13 x 7 cm voor 800 g
4,72 € 3,34 €
3,34 EUR/st.
Bacterieculturen voor yoghurt
4,92 €
4,92 EUR/st.
Ronde kaasvorm Ø 8,4 x 7,4 cm voor 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/st.
Hartvormige kaasvorm voor 100 g
0,56 €
0,56 EUR/st.
Kaastemperatuurmeter (0°C tot +100°C) 19,8cm
4,85 €
4,85 EUR/st.