Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pekelmix voor witte worst, met functioneel eiwit en acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Chocolade-essence voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Brewkit Coopers Draught
18,53 €
10,90 EUR/kg
Brewkit Coopers Lager
Brewkit Coopers European Lager
20,24 € 14,99 €
8,82 EUR/kg
Coopers concentraat voor het brouwen van Ginger Beer, 0,5 kg
13,17 €
Pectine voor jam - citrus amide voor geleren, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Plantengieter – zwart bordje met keramische voet, 200 ml
3,68 € 2,39 €
2,39 EUR/st.
Plantengieter – zwart bord, 200 ml
1,36 € 0,53 €
0,53 EUR/st.
Varkensdarmen op kalibratielinten, kaliber 28/30, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Kaasmakersset
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/st.
Kaasmakerset - jonge kaasmaker
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes – Multitropic, 126g
3,95 €
3,95 EUR/st.
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes - Mandarijn, 126g