Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Houten stamper / stamper voor kool 78 cm
7,99 € 7,68 €
7,68 EUR/st.
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Druksteen voor vaten, aardewerk, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/st.
Druksteen voor vaten, aardewerk, diameter 15 cm
9,87 € 6,31 €
6,31 EUR/st.
Houten koolstamper / stamper groot 100 cm
11,36 € 11,05 €
11,05 EUR/st.
Onbreekbare zoutmeter met proefbuis, meetbereik: 0–300 g zout/L
4,72 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Gewicht - zeef voor conserven, gefermenteerde producten en azijn - voor potten fi 100
0,63 €
0,63 EUR/st.
Verwarmingselement voor rookoven - 1,5 kW
11,07 € 11,05 €
Nylongaas voor vleessnijwerk 4 m x 22 cm met thermische weerstand van 125°C
4,36 €
1,09 EUR/m
Pectine voor jam - citrus amide voor geleren, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Voedingsstof voor wijn Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Filterzak voor likeuren met versterkte bodem
15,12 €
15,12 EUR/st.
Clips voor vleestang - 240 stuks
6,31 €
Siliconen reservezuiger voor Browin vulmachine, horizontaal voor 2,5 kg
5,53 €
5,53 EUR/st.
Reserve siliconen zuiger voor Browin vulmachine, horizontaal voor 1,5 kg
4,97 €
4,97 EUR/st.