Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Clips voor vleestang - 240 stuks
6,31 €
6,31 EUR/st.
Clips voor vleestang - 60 stuks
2,00 €
0,03 EUR/st.
Clips voor het vastmaken van planten 20 stuks (8x groot/12x klein)
2,63 € 2,39 €
2,39 EUR/st.
Plastic clips voor het vastmaken van planten, mix 50 stuks.
1,68 € 1,53 €
Beschermnet voor goot 0,16x6m + 15 clips
4,46 €
4,46 EUR/st.
Vleeswarensluiter + 60 clips
12,44 €
12,44 EUR/st.
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.
Rooksnippers voor roken/grillen, 50% eikenhout + 50% elzenhout, 450 g, klasse 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rooksnippers voor roken en grillen, beuk, 450 g, klasse 2
Thermometer voor koelkasten en vriezers (-40°C tot +40°C) 15cm
1,58 €
1,58 EUR/st.
Rookhout snippers voor roken/grillen, beuken, 450 g, kl. 8
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
44,40 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Rookhoutsnippers van kersenhout, 5 kg, middelgroot KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Zwaar geroosterde kaneel eiken vlokken 50 g
3,04 €
3,04 EUR/st.