Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Turbo Gist X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Boek "Het maken van distillaten van A tot Z" (in het Pools)
15,85 €
15,85 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL Aabratek 2.0 60L WiFi
650,98 €
650,98 EUR/st.
Turbo gist X-Pure 21,3%, 100L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Turbo X-Harmony Gist 18%, 100 L, 360g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Turbo X-Harmony Gist 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Muizenval - vangkooi
4,72 € 3,41 €
3,41 EUR/st.
Filterkolom van roestvrij staal, hangend, inclusief accessoires en actieve kool
44,39 €
44,39 EUR/st.
Kokos actieve kool 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Modulaire distilleerder Convex 30 L - Torpedo, 'Koude Vingers'
270,73 €
270,73 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 30L- 2 afscheiders
209,02 €
209,02 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 30 L - 1 voorzetvat
172,20 €
172,20 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 18 L - 2 afscheiders
159,76 €
159,76 EUR/st.
Kokos actieve kool 1 kg x 10 - set
64,14 €
6,41 EUR/kg
Premium filtratiekolom van roestvrij staal, inclusief accessoires en actieve kool
51,22 €
51,22 EUR/st.