Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Grijper voor potten
3,68 €
3,68 EUR/st.
Pot TO Amfora 580 ml met gekleurde deksel fi82/6-6st.
6,63 € 5,51 €
0,92 EUR/st.
Słoikówka - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Set van slangen voor de distilleerder met elleboog
4,46 €
4,46 EUR/st.
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Alcoholmeter mini EN/DE
1,76 €
1,76 EUR/st.
Schraper voor dragON JET rookgeneratoren – handig schoonmaken van de rookbuis
12,19 €
12,19 EUR/st.
Display voor de hawkSTILL Wi-Fi distillatiethermometer
42,44 €
42,44 EUR/st.
Pekelzout Pekel voor Kraków-worst - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Pekelzout - Pekla voor gewone worst
1,19 €
18,31 EUR/kg
Marter- en knaagdierafschrikmiddel voor de auto (ultrasoon)
16,34 €
16,34 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L met deksel en kraan DE
12,92 €
12,92 EUR/st.
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
45,16 EUR/l