Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
MicroBrouwerij "1"
73,90 €
73,90 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn met handvat en klem
5,00 €
5,00 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn en bier met terugslagklep
5,27 €
5,27 EUR/st.
Gist + voedingsstof - rode wijnen
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/st.
Bayanus gist + voedingsstof - witte en rosé wijnen
1,76 €
1,76 EUR/st.
Dame 5L met kurk, horizontale buis en dop
6,41 €
6,41 EUR/st.
Voedingsstof voor wijn met vitamine B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,00 €
0,75 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30L met deksel en kraan DE
12,92 €
12,92 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30 L met deksel en kraan
Slang voor het aftappen van wijn met klem
4,73 €
4,73 EUR/st.
Voedingsstof voor wijn Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Automatische sifon met klep en handvat - 64 cm
18,29 €
18,29 EUR/st.
Dama 5 L met schroefdop, kurk en waterslot – 4 stuks
20,97 €
5,24 EUR/st.