Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
44,40 EUR/kg
Franse eikenblokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Kers, 20g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Pruim, 20 g
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20g
Natuurlijke eiken vlokken (ongebrand), 20g
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, 20 g
111,00 EUR/kg
Set voor het aftappen van wijn met handvat en klem
5,00 €
5,00 EUR/st.
Basispakket - wijn
26,83 €
26,83 EUR/st.
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn en bier met terugslagklep
5,27 €
5,27 EUR/st.
Professioneel pakket - wijn
51,70 € 48,78 €
48,78 EUR/st.
Zuurgraadmeter - meting van zuurgraad in wijn, sappen
7,68 €
7,68 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.