Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
VSYPTO in de smaak Watermeloen & Kruisbes, 3 g
0,44 €
146,67 EUR/kg
Koperen prismatische spiralen 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Gecoate stalen stok PE 1,75 m x 11 mm
1,29 € 1,00 €
1,00 EUR/st.
Gecoate stalen stok PE 1m x 8mm
0,75 € 0,49 €
0,49 EUR/st.
Gecoate stalen stok PE 0,8m x 8mm
0,55 € 0,39 €
0,39 EUR/st.
Gecoate stalen stok PE 0,6 m x 8 mm
0,43 € 0,34 €
0,34 EUR/st.
Twee-armige metalen kurkapparaat "Basic"
22,44 €
22,44 EUR/st.
Kaastemperatuurmeter (0°C tot +100°C) 19,8cm
4,85 €
4,85 EUR/st.
Romeinse pot 4 L
27,56 €
27,56 EUR/st.
Ronde Romeinse pot 4L
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 30 L - 1 voorzetvat
172,20 €
172,20 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 30L- 2 afscheiders
209,02 €
209,02 EUR/st.
Calciumchloride voor kaas, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Gietijzeren pan met koekenpan, 5 L + 1 L
56,09 € 55,36 €
55,36 EUR/st.
Siliconen afdichting voor deksel van 30 L container
7,68 €
7,68 EUR/st.