Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fermivin VR5 wijngist, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Distilleergist Turbo Koji, 50 g (zonder maischen!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Wijngist Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Fermivin wijngist 7013, 7 g
Dame 5L met kurk, horizontale buis en dop
6,41 €
6,41 EUR/st.
Cidergist Ciderini Sweet, 5 g
1,88 €
376,00 EUR/kg
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 25 L
19,02 €
19,02 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 20 L
18,04 € 17,56 €
17,56 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 15 L
16,33 € 15,12 €
15,12 EUR/st.
Vacuümmachine - universeel, pistachekleur
24,88 €
24,88 EUR/st.
Fermentatiecontainer 30 L met deksel, kraan en buis UA
13,65 € 12,92 €
12,92 EUR/st.
Multifunctionele luchtkwaliteitsensor
66,58 €
66,58 EUR/st.
Destilleerapparaat voor keukenrobot
98,29 € 88,54 €
88,54 EUR/st.
Framepers voor fruit - roestvrij staal, 1,2 l
78,54 €
78,54 EUR/st.
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.