Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Whisky Fire-essence voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Framepers voor fruit – met metalen mand, voor 10L
147,56 €
147,56 EUR/st.
Framepers voor fruit - met houten mand, voor 10L
127,80 €
127,80 EUR/st.
Stoomsapper RVS 8 L
48,53 €
48,53 EUR/st.
Tuindraad bekleed met schuim, groen, 10 m, fi 10mm
3,56 €
3,56 EUR/st.
Roestvrijstalen sappenstomer met stoominzet 5 L
36,58 €
36,58 EUR/st.
Redukwas - zuurgraadregelaar
0,97 €
64,67 EUR/kg
Applicator voor braadnetten
14,39 €
14,39 EUR/st.
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Kaasmakerijvorm voor koryciński kaas Ø 21/11 x 8,5 cm voor 2 kg
6,04 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Ronde kaasvorm Ø 10 x 9,5 cm voor 300 g
4,38 € 3,95 €
Bourbon-essence voor 4 L, 40 ml
Calciumchloride voor kaas - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Rooster met gaas voor rookoven
13,66 €
13,66 EUR/st.
Applicator voor vleessnaren basic
6,31 €
6,31 EUR/st.