Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Voedingsstof voor wijnmakersgist, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Wijnmakerijgist Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Wijnmakersgist Bourgogne, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Voedingsstof voor wijn met vitamine B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Wijngist met gistvoeding - voor bloemenwijn, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Maatcilinder van kunststof voor metingen met vloeistofmeters, 25 cm
1,10 €
1,10 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn met pomp
6,39 €
6,39 EUR/st.
Redukwas® Active voor mosten - zuurteregelaar, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Slang voor het aftappen van wijn met klem
4,73 €
4,73 EUR/st.
Slang voor het aftappen van wijn
3,41 €
1,71 EUR/m
Set voor het aftappen van wijn met handvat en klem
5,00 €
5,00 EUR/st.
Aromatic Bayanus Multicomplex startpakket voor wijn, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Plastic trechter fi25 voor ballonnen, hoge rand
6,41 €
6,41 EUR/st.
Kraan voor fermentatiecontainer.
3,19 €
3,19 EUR/st.