Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Applicator voor vleessnaren basic
6,31 €
6,31 EUR/st.
Bacterieculturen voor gerijpt vlees, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Applicator voor vleeswaren netten - premium
13,17 €
13,17 EUR/st.
Applicator voor vleeswaren netten - premium versie - buis
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/st.
Clips voor vleestang - 240 stuks
Nylongaas voor vleessnijwerk 4 m x 22 cm met thermische weerstand van 125°C
4,36 €
1,09 EUR/m
Clips voor vleestang - 60 stuks
2,00 €
0,03 EUR/st.
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Duo Grill voor vlees, 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Vleeswarensluiter + 60 clips
12,44 €
12,44 EUR/st.
Zwart vleeswaren net met afmetingen 18 cm x 5 m, met thermische weerstand tot 220°C
4,21 € 3,95 €
0,79 EUR/m
Vleessnaren grijs katoen (240°C) 75 m
2,92 €
0,04 EUR/m
Bacterieculturen voor gerijpte worsten, 2 g